دوشنبه 7 اسفند 1396
Feb 26 2018
|
 
   

مردم شریف شاندیز و روستاهای همجوار همسو و همراه با آحاد ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نموده و حماسه ای زیبا خلق کردند . مردم که از هر طیف و قشری شرکت داشتند با حضور گسترده خود به مستکبران جهانی اخطار نمودند که هر گونه دخالت در امور کشور را نمی پذیرند و این ملت آگاه تر از آن است که فریب حیله های آنها را بخورد .
حضور اقشار مختلف مردم از زن و مرد ، پیر و جوان ، کودک و بزرگسال و ... در این حماسه انقلابی نشان از اعتقاد مردم این سرزمین به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پایبندی به آرمان های انقلاب و امام راحل دارد و همواره اعلام می کنند پشتیبان ولایت فقیه هستند و خواهند بود .
در راهپیمایی باشکوه پیروزی انقلاب،  امام جمعه ، فرماندار شهرستان ، بخشدار ، شهردار ، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، روحانیت معزز و مسئولین اداری شهرستان همراه و همگام با خانواده های معظم شهدا و مردم متدین شاندیز، شرکت نمودند .
این مراسم از میدان شهدا شاندیز آغاز و در میدان امام خمینی (ره) با قرائت قطعنامه به پایان رسید .
گفتنی است در پایان مراسم فرماندار شهرستان گزارشی اجمالی از وضعیت شهرستان و عملکرد ادارات و جایگاه آن در استان ارائه کرد .
لازم به ذکر است در ابتدای مراسم گروه سرود دانش آموزی دبیرستان صدر رضوی شاندیز سرود زیبایی را اجرا نمودند که تحسین حاضرین را برانگیخت .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید