جلسه اختتامیه ممیزی و اعطای شناسنامه های پروژه استقرار نظام مدیریت فرآیندها برگزار شد

جلسه اختتامیه ممیزی و اعطای شناسنامه های پروژه استقرار نظام مدیریت فرآیندها برگزار شد

 

جلسه اختتامیه ممیزی و اعطای شناسنامه های پروژه استقرار نظام مدیریت فرآیندها برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاندیز جلسه اختتامیه ممیزی و اعطای شناسنامه های پروژه استقرار نظام فرآیندهای شهرداری شاندیز در محل سالن اجتماعات پارک پردیس برگزار شد. 

دکتر ضرابی مدیر واحد برنامه ریزی با اعلام این خبر گفت : با توجه به  اینکه پروژه استقرار نظام فرآیندهای شهرداری شاندیز در مراحل پایانی خود قرار دارد، جلسه اختتامیه ممیزی و اعطای شناسنامه های این پروژه با حضور مهندس اصغری، عضو محترم شورای شهر، مهندس باقری شهردار و کلیه مدیران  واحد های شهرداری برگزار گردید . 

وی افزود :در این جلسه شناسنامه فرآیندهای شهرداری شاندیز که در طول این مدت با هدف بهبود و تسهیل در پاسخگویی ها احصاء شده است ، به صورت مدون و مکتوب به مدیران شهرداری تحویل شد . 

مدیر واحد برنامه ریزی با اشاره به اهمیت تسریع در پاسخگویی به ارباب رجوع ، شفاف سازی فرآیندها و همچنین جلوگیری از اعمال نظرات سلیقه ای در انجام کارها عنوان داشت: در این پروژه حدود 125 فرآیند اجرایی در شهرداری شاندیزاحصا شده است که پس از انجام فرآیند ممیزی فرآِیند ها، بخشی از آن  بهبود یافته است.

وی افزود: با توجه به استعلام اخذ شده از دفتر برنامه ریزی سازمان شهرداری های وزارت کشور، شهرداری شاندیز در بین شهرداری های هم سطح خود، نخستین شهرداری است که اقدام به استقرار نظام مدیریت فرآیندها نموده است.

گفتنی است برای اجرای پروژه مذکور که با کمک شرکت مشاور تعالی گستر انجام شده است زمانی بالغ بر 2500 نفر ساعت  صرف شده است.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد