رئیس موسسه آموزش،تحقیقات و مشاوره شهرداریهای استان از عملکرد شهرداری شاندیز در حوزه آموزش قدردانی کرد

رئیس موسسه آموزش،تحقیقات و مشاوره شهرداریهای استان از عملکرد شهرداری شاندیز در حوزه آموزش قدردانی کرد

با حضور رئیس موسسه آموزش ،تحقیقات و مشاوره سازمان شهرداریهای استان ،از عملکرد حوزه آموزش و کارکنان شهرداری شاندیز قدردانی شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاندیز ،دکتر امید ضرابی مدیر واحد برنامه ریزی با اعلام این خبر گفت : با حضور دکتر وحدتی رئیس موسسه تحقیقات و آموزش شهرداریهای استان از حوزه آموزش و کارکنان شهرداری که بیشترین حضور را در کلاس های آموزشی داشتند قدردانی شد .

وی افزود: با توجه به اهمیت آموزش در بین کارکنان دستگاههای اجرایی ، در شهرداری شاندیز برنامه و تقویم آموزشی سالیانه و مدون تهیه و تدوین شده است که هر هفته روزهای یکشنبه و سه شنبه آموزش های تخصصی ویژه مدیران و کارشناسان در مرکز آموزش شهرداری واقع در ساختمان شماره 2 برگزار می شود .

مدیر واحد برنامه ریزی عنوان داشت : این مراسم با درخواست ریاست موسسه آموزش و تحقیقات شهرداریها وپس از اتمام کارگاه آموزشی "اشتیاق سازمانی" که سه شنبه ها برگزار می شود صورت پذیرفت .

ضرابی تصریح کرد:در این مراسم رئیس موسسه ابتدا از اقدام شهرداری شاندیز در ایجاد مرکز آموزشی بسیار فاخر قدردانی نمود و در ادامه از عملکرد حوزه آموزش به جهت تدوین برنامه مستمر آموزشی و دوره های تخصصی  برگزار شده در دو سال گذشته تقدیرکرد .

گفتنی است در پایان این مراسم از کارکنان شهرداری شاندیز که بیشترین حضور را در دوره های آموزشی داشتند نیز با اهدا لوح از طرف موسسه تقدیر شد .

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد