برگزاری جلسه مشترک مدیریت شهری شاندیز با مدیر کل دفتر امور شهری استانداری خراسان رضوی

برگزاری جلسه مشترک مدیریت شهری شاندیز با مدیر کل دفتر امور شهری استانداری خراسان رضوی

دکتر ذاکر در این جلسه با اشاره به موقعیت خاص مکانی و زیبایی های طبیعی شهر شاندیز گفت : بسیار خوشحالیم که شهری مانند شاندیز را در استان داریم و کمتر مکانی را به این زیبایی در سطح کشور خواهیم یافت .

وی افزود : برند شاندیز در دنیا بنام یک شهر زیبا و گردشگری می درخشد و زمانی که نام شاندیز آورده می شود در دلهای مردم احساس قشنگی پدیدار می گردد .
مدیر کل دفتر امور شهری استانداری خراسان رضوی گفت : طرح ها و برنامه هایی که برای این شهر ارائه می شود نیز باید همانند نام آن بزرگ و در خور توجه باشد .
وی با تمجید از شهرداران گذشته ، خدمات مهندس نکاحی را مورد تمجید قرار داد و گفت : ایشان مدیری خوش فکر و باسلیقه است و بومی بودن، امتیازی است که دلسوزانه امور شهر را پیگیری کند .
وی اختلاف نظر در مدیریت شهری را امری بدیهی دانست و اظهار کرد : در تمامی شهرها در نحوه رسیدن به هدف اختلاف سلیقه وجود دارد اما آنچه مهم است هدف واحد و ایجاد شرایط مناسب برای شهروندان است .
مهندس نکاحی شهردار شاندیز نیز با تشکر از حضور دکتر ذاکر در شاندیز و بازدید از پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری، یادآور شد : مدیریت شهری شاندیز خوشبختانه تعامل خوبی در جهت برنامه ریزی و اجرای برنامه های شهری دارند اما اختلاف سلیقه ای در مسیر رسیدن به هدف وجود دارد .
وی در پایان ابراز امیدواری کرد آینده ای روشن را برای شهر رقم خواهیم زد .

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد