گزارش عملکرد شهرداری شاندیز

گزارش عملکرد شهرداری شاندیز

شهردار محترم شهر شاندیز بعد از نماز دشمن شکن جمعه که به امامت حجت الاسلام بهمنی برگزار گردید، در حضور نمازگزاران گزارشی را مبنی بر عملکرد شهرداری بیان نمودند که به شرخ ذیل است.

ایشان روز چهاردهم تیر ماه روز دهیاری و شهرداری را تبریک عرض نمودند و هدف از این نام گذاری را تعامل و همدلی بیشتر مردم دانستن و این دو دستگاه اجرایی را که وظیفشان ایجاد رفاه اجتماعی و عمومی در کانونهای جمعیتی شهر و روستا دانستند. جایگاه شهرداری‎ها صرفا خدمت رسانی به مردم است. بخش شاندیز سالانه میزبان 30 میلیون نفر است که این امر باعث سنگین تر شدن بار خدمت رسانی می‌شود و ازمردم تقاضا داریم در که انجام این ماموریت با ما همکاری داشته باشند چون شهرداری به تنهایی نمی‌تواند از پس مشکلات حوزه شهر بربیاید.

طبق فرمایش امام جمعه محترم شاندیز وضعیت عمومی شهردای‌ها به لحاظ اقتصادی در شرایط مطلوبی نیست و برای برون رفت از این شرایط چاره‎ای جز تلاش مضاعف نداریم، شهرداری‌ها 24 ساعته درگیر تنظیف و تنظیم امور و تهیه تدارک برای خدمت رسانی هستند تا بتوانند به امید خدا کاستی‌ها را جبران کنند، حجم بسیار زیادی از مطالبات به سمت شهرداری معطوف شده که یکی از موضوعات بیکاری می‌باشد که بخش عمده‌ای از شهروندان از ما انتظار دارند که این مشکل را حل کنیم. مشکلات تهیه طرح جامع متاسفانه گاها مشکلاتی را برای همشهریان عزیز به وجود آورده که دلیل این موضوع تکامل و در حال رشد بودن شهر شاندیزاست شاندیز 20سال پیش با جمعیت 6 هزار نفری به شاندیزی با جمعیت 50 هزار نفری وظرفیت میزبانی جامعه ای بالغ بر 40 میلیون نفری در یک افق 10 ساله تبدیل شده است.

مشکل بعدی پروژه‌های ریز ودرشتی است که در دست اقدام اند که میتوان به پروژه پدیده شاندیز که امروز دغدغه اصلی شورای شهر و مجموعه شهرداری است خروج از وضعیت حاکم بر پروژه است که منافع کسبه و مردم با خروج از این وضعیت تامین شود با حمایت‎های امام جمعه محترم و آفای دکتر دهقان نماینده محترم مردم طرقبه وشاندیز آرزومندیم هر چه زودتر از این شرایط خارج و روزهای خوبی در این پروژه شاهد باشیم. پروژه داروالشفای حضرت علی اصغر به همت خیرین ومعتمدین استارت خورد و در آستانه افتتاح می‌باشد که این یک خدمت اثرگذار برای شهرمان است. پروژه‌هایی مثل سرخاندیز ، تندیس طبیعت و کشتی رویایی ایجاد شده همه ثمره عزم و اراده مردم این آب و خاک است که برای تکمیل پروژه‌ها نهایت تلاش و همت خود را انجام خواهیم داد.

موضوع بعدی که آقای نکاحی عنوان کردند، موضوع خدمات شهری و فضای سبز و جمع آوری زباله بود که همت همه جانبه را می طلبد. از تمام شهروندانی عزیزی که ما را درآبیاری فضای سبز و تفکیک زباله یاری و از تمام کسبه ‌ای که سد معبر نمی‌کنند و مراعات حال شهروندان را می‌کنند و همه کسانی که حقوق و مطالبات شخصی خود را فدای منافع جمع و شهر می‌کنند به نمایندگی از همکارانم در شهرداری از ایشان تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی در پایان از امام جمعه محترم و نماینده توانمند هدایت مدار دکتر دهقان و فرماندار محترم و اعضای شورای شهر و تمام مردم عزیز تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدوارم با ایجاد یک هم افزایی بیشتر شهری آبادتر داشته و بتوانیم میراث دار خوبی برای نیاکانمان باشیم واز ظرفیتهای که در اختیار داریم به نسل بعد منتقل کنیم .

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد