طرقبه شاندیز پیشتـاز در تحقق مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی

طرقبه شاندیز پیشتـاز در تحقق مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی

مهندس حسینی فرماندار طرقبه شاندیز با بیان این مهم گفت: طرح نقشه راه مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی استان از سوی استاندار خراسان رضوی و تقویت این مهم با نگاه دولت در راستای تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید موجب شد شهرستان طرقبه شاندیز که در توسعه فرهنگی و اقتصادی صاحب سبک و دارای مقام و جایگاه های مهم استانی بود در این حوزه نیز به صورت معنی داری از دیگر شهرستانها پیشی گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: جلسات مستمر این کارگروه در سطوح مختلف اعم از استانی و شهرستانی با حضور استاندار ، معاونین و مدیران کل ستادی و استانی و مسئولین دستگاه های اجرایی برگزار گردید که ماحصل آن با تعامل بین بخشی بی نظیر و استقرار کامل مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی و همپوشانی و هم افزایی تمامی اضلاع آن با همت بسیج محترم و همراهی دیگر ادارات همچون اوقاف و امور خیریه ، جهاد کشاورزی ، صمت، میراث فرهنگی و.... 33 صندوق خرد محلی در روستا ها و شهرهای سطح شهرستان  ایجاد گردیده است.

مهندس حسینی فرماندار طرقبه شاندیز افزود : هماهنگی های انجام شده موجب گردید شهرستان طرقبه شاندیز در جمع سه شهرستان برتر استان در این حوزه قرار گیرد که جای تقدیر و تشکر از همه ارکان مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی،ادارات و سازمانهای عضو کمیسیون و حوزه اقتصادی فرمانداری دارد.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

گزارش عملکرد شهرداری شاندیز
گزارش عملکرد شهرداری شاندیز
دیدار شهردار شاندیز با فرمانده سپاه شهرستان
دیدار شهردار شاندیز با فرمانده سپاه شهرستان