آماده سازی پارک طبیعت پردیس جهت ایام نوروز

آماده سازی پارک طبیعت پردیس جهت ایام نوروز

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاندیز مهندس اصغری مدیریت مجموعه پردیس طبیعی شهرداری شاندیز گفت به جهت استقبال از مسافرین نوروزی جلسات متعددی با دوایر حوزه اجرایی شهرداری از جمله خدمات شهر ،عمران و فضای سبز برگزار شد که در این جلسات نواقصی که در مجموعه پردیس طبیعی وجود داشت بر طرف شده است . 

مهندس اصغری در ادامه به ساخت و نصب المان بره ناقلا جهت ایجاد فضایی شاد در مجموعه پارک اشاره کرد و افزود با توجه به ورود مسافران و گردشگران در ایام نوروز مراکز بازی کودکان همگی ایزوله و ایرادات لازم برطرف شده است . 

مدیریت پارک طبیعی گفت با توجه به مصوبات استقبال از بهار کل فضای پارک طبیعی آسفالت ،آبخوری های موجود تعمیر و ترمیم و سرویس های بهداشتی تعمیر و به صورت مداوم نظافت می گردد . 

اصغری افزود در راستای اجرای مصوبات استقبال از بهار 1401 برنامه های فرهنگی و مفرح برای همشهریان تدارک دیده شده که از مهمترین آنها میتوان به جشنواره بازی و سرگرمی و پرواز بادبادک ها که در چهارم فروردین برگزار میشود و یا جشنواره رها سازری ماهی و جشن بزرک روز جمهوری اسلام اشاره گرد و حتی در ایام ماه مبارک رمضان و مصادف با میلاد با سعات امام حسن مجتبی علیه السلام جشنی برگزار خواهد شد . تمامی برنامه های پارک  در جهت ایجاد شور و نشاط اجتماعی بین همشهریان برنامه ریزی شده که توسط حوزه فرهنگی و روابط عمومی شهرداری شاندیز برگزار خواهد شد . 

مهندس اصغری در پایان ضمن تقدیر از همه دست اندر کاران استقبال از بهار شهرداری شاندیز اظهار داشت امیدواریم نوروز و بهار 1401 سال بسیار خوبی برای تمام هموطنان عزیز ما باشد . 

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد