رئیس شورای اسلامی شهر شاندیز خبر داد

رئیس شورای اسلامی شهر شاندیز خبر داد

رئیس شورای اسلامی شهر شاندیز خبر داد:

"با توافق شهرداری شاندیز و ورثه محترم مرحوم خضرایی معبر ورودی مطهری 13 بازگشایی شد"

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاندیز، غلامرضا جودی ریاست شورای اسلامی شهر شاندیز با اعلام این خبر گفت:طی توافقی که شهرداری با مالکین و ورثه مرحوم خضرایی در مسیر ورودی به منطقه گردشگری گلستان انجام داد مطهری 13 بازگشایی شد.

غلامرضا جودی عنوان داشت:در راستای اجرای توافقنامه سال 74 که بین شهرداری و مجموعه گردشگری گلستان منعقد گردیده بود، بازگشایی معبر یاد شده در تعهد شرکت محترم گلستان قرارداشت که با جلسات و نشست های متعهدد مقرر گردید به منظور کاهش مخاطرات ترافیکی و ضرورت گشایش دسترسی یاد شده با قید فوریت تملک منزل مرحوم خضرایی توسط شهرداری عملیاتی و اجرا شود. ضمن اینکه تعهدات شرکت محترم گلستان در قبال شهرداری با تهاتر 2.5 هکتار از اراضی جنب دریاچه های ذخیره آب شهرداری واقع در ارتفاعات محقق و این زمین به عنوان فضای گردشگری به اراضی شهرداری الحاق گردید.

 رییس شورای اسلامی شهر شاندیز افزود:بر اساس توافقی که با ورثه مرحوم خضرایی صورت پذیرفت مقدار 580 متر عرصه و 108 متر اعیان با رقمی بالغ بر 54 میلیارد ریال تملک شد که تخریب بنای قدیمی و دیواره های آن در حال انجام است.

 جودی در ادامه با اشاره به نقش مهم اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان در تملک عرصه ملک افزود: با توجه به اینکه عرصه ملک از موقوفات "شیخ محمد صادق شاندیزی" بوده است لذا در این زمینه اداره اوقاف شهرستان و بصورت خاص و ویژه متولی موقوفه آقای صدوقی همکاری و مساعدت فراوانی را با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر مبذول داشتند.

وی در پایان از از تلاش همکاران شهرداری در حوزه های مختلف به ویژه واحد حقوقی و املاک و امور مالی و درآمد و شهرسازی برای حصول توافق و تامین منابع قدردانی نمود و اظهار داشت:امیدواریم با بازگشایی این معبر علاوه بر حل معضلات ترافیکی ،فرصتی برای جذب گردشگر در منطقه گلستان فراهم آید.

 

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد