پیام ذبیح اله عباس زاده ، رئیس شورای اسلامی شهر شاندیز بمناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد سال 42

پیام ذبیح اله عباس زاده ، رئیس شورای اسلامی شهر شاندیز بمناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد سال 42

بسم الله الرحمن الرحیم

«و لقد ارسلنا موسی بآیاتنا ان اخرج قومک من الظلمات الی النور و ذکرهم بایام الله ان فی ذلک لآیات لکل صبار شکور» . (سوره ابراهیم - آیه ۵)

اکنون که در سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و یوم الله ۱۵ خرداد ماه قرار گرفته ایم، بر همگان آشکار است که یاد ، نام و مکتب آن ابرمرد تاریخ در سرتاسر عالم گیتی طنین انداز شده است و گفتمان و راه روشن او به رغم توطئه های دشمنان امام و انقلاب  نقش آفرینی بی بدیلی را در عرصه قدرت جهانی به رخ جهانیان کشیده است.

در فرهنگ پر بار انقلاب اسلامی و در حافظه تاریخی ملت مؤمن، غیور و شجاع  ایران اسلامی برای همیشه،  نیمه خرداد،  با نام و یاد امام خمینی (ره)، عجین گشته و پیوندی ناگسستنی دارد.

امام خمینی(قدس سره) در ایجاد الگویی جدید در اداره جوامع بشری و تأمین سعادت دنیوی و اخروی نقشی بی بدیل ایفا کرد و امروز سربلندی و سرافرازی و اقتدار کشور، حاصل اصل مترقّی ولایت فقیه و مردم سالاری دینی است که برخاسته از تفکر ناب و خلاقانه آن امام سفر کرده است.

ارتحال آن امام عزیز (ره) مصیبت عظیمی است که هیچگاه قلوب داغدیده ملت ایران را التیام نمی بخشد و تنها مرهم این داغ بزرگ، برگزیده شدن خلف شایسته و  صالحی بود که زعامت و رهبری امت را پذیرفت و با رهبری حکیمانه خویش ، این کشتی انقلاب را در مسیر واقعی خویش تا رسیدن به دست صاحب اصلی انقلاب، حضرت ولی عصر( ارواحنا له الفداء) به پیش می برد.

مردم غیرتمند ایران اسلامی با زنده نگه داشتن یاد و نام امام و شهدا ، ضمن اعلام حمایت از ولایت مطلقه فقیه و نایب بر حق امام (ره) ، حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) ، بر این باورند که امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است.

مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر شاندیز، با گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب امام خمینی(قدس سرّه) و شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد۴۲، ضمن تجدید میثاق با آرمان های آن امام عزیز و رهبری عظیم الشّان انقلاب اسلامی ، بر تداوم راه امام وشهدا تاکید می نمایند .

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد