در سفر یک روزه دکتر نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی مشکلات شهری مطرح شد

در سفر یک روزه دکتر نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی مشکلات شهری مطرح شد

در سفر یک روزه دکتر نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به شهرستان طرقبه شاندیز مشکلات شهری مطرح شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاندیز،ظهر پنجشنبه ۲۹ دیماه در سفر یک روزه دکتر نیکزاد به شهرستان طرقبه شاندیز مشکلات شهری مطرح و پیگیری خواهد شد.

این سفر که با پیگیریهای دکتر امامی نماینده محترم مردم در شهرستان های طرقبه شاندیز چناران و گلبهار در مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفت مسایل و مشکلات مربوط به حوزه انتخابیه مطرح و در هر حوزه مصوباتی اتخاذ و توسط مدیران شهری و شهرستان پیگیری خواهد شد.

در این بازدید شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر شاندیز طی مکاتباتی اهمیت احداث مجموعه گردشگری سرخاندیز ،حل مشکلات پدیده شاندیز را یادآور شدند و طی درخواستی لزوم ایجاد استخر ذخیره آب با ظرفیت ذخیره سازی بالغ بر ۳۰۰هزار متر مکعب در شاندیز و مشکلات حریم شهرستان به ایشان ارایه نمودند که مقرر شد درخواست های واصله در کارگروه‌های مربوطه مطرح و پیگیری لازم صورت پذیرد.

در پایان جلسه نهایی و جمع بندی مطالب در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار و دستاوردهای این سفر یکروزه صورتجلسه و جهت اجرا به ادارات ذیربط ارسال گردید.

ضمنا مقرر گردید پیگیری حسن اجرای مصوبات، هر ماه بصورت اختصاصی از طریق نماینده محترم شهرستان پیگیری و گزارش آن به مجلس شورای اسلامی ارایه گردد.

شهرداری و شورای اسلامی شهر شاندیز

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد