گزارش سال 1402 تملکات واحد املاک شهرداری شاندیز منتشر شد

گزارش سال 1402 تملکات واحد املاک شهرداری شاندیز منتشر شد

مسئول واحد املاک شهرداری شاندیز از تملک ۱۵ هکتار زمین در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاندیز؛ سیدمحمد ذبیح زاده، مسئول واحد املاک با اعلام این خبر گفت:

🔹در سال ۱۴۰۲ در حوزه املاک شهرداری، توافقات و تملکات گسترده ای صورت گرفته که طی آن، مساحتی در حدود ۱۵۴۰۰۰ مترمربع با ارزشی بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان به تملک شهرداری درآمده است.

🔸ذبیح زاده آمار فوق را با جزییات کامل برشمرده و اضافه نمود: در سال ۱۴۰۲، ۱۵۰ مورد توافق برای زمینهای عمومی ناشی از بازگشایی شوارع و معابر به مساحت حدود ۱۰۶۰۰۰ مترمربع جهت ایجاد رفاه عمومی و همچنین انتقال انشعابات و سایر موارد، انجام شده است.

🔹وی افزود: تعداد ۲۶ مورد زمین خصوصی به مساحت بالغ بر ۴۸۰۰۰ مترمربع، مورد تملک قرار گرفته که زمین موسوم به طلائیه نیز، در این ردیف از توافقات، واقع می شود.

🔸مسئول واحد املاک در ادامه، اظهار نمود: علی رقم تمامی تملکات گسترده انجام شده در سطح شهر همچون تملک زمین طلاییه، شهرداری صرفا، ۷۰۰۰ مترمربع که بیشتر آن شامل واگذاری زمینهای ناشی از اصلاح طرح می باشد، از طرق قانونی به فروش رسانده است.

*⃣ذبیح زاده در پایان ضمن قدردانی از همکاری اعضای شورای اسلامی شهر، افزود: بالغ بر ۶۰ درصد گردش تفریق بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری، از محل تملکات یاد شده می باشد که یقینا تحقق این موضوع، با همکاری کلیه واحدهای شهرداری علی الخصوص واحد حقوقی، شهرسازی، درآمد و مالی صورت گرفته است.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد