عملیاتی شدن پروژه‌هایی نظیر سرخاندیز و پل طبیعت شاندیز یکی از اصلی‌ترین مطالبات شهروندان شاندیز

عملیاتی شدن پروژه‌هایی نظیر سرخاندیز و پل طبیعت شاندیز یکی از اصلی‌ترین مطالبات شهروندان شاندیز

 به گزارش روابط عمومی شهرداری شاندیز، سید احمد باقری، شهردار شاندیز و اعضا شورا شهر شاندیز در محل استانداری خراسان رضوی با مهدی سالیانی، مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل‌ونقل و ترافیک استانداری خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار باقری با اشاره به مشکلات طرح جامع و تفصیلی، تصریح کرد: وضع موجود معابر شهری مطابق طرف جامع و تفصیلی نیست.

وی بابیان اینکه برخی مسائل نظیر  مشکلات پروژه پدیده موجب ایجاد نگرش شاندیز هراسی و ترس در سرمایه‌گذاران این شهر شده است، افزود: این‌گونه موارد شاندیز را با مشکل جدی جذب سرمایه‌گذار مواجه کرده و نیاز است استانداری برای رفع این موارد اقدام نماید.

شهردار شاندیز با اشاره به این موضوع که ساختار کنونی شهرداری متناسب با وسعت و جمعیت امروزه شاندیز نیست، عنوان کرد:  ساختار شهرداری شاندیز سال‌ها پیش تدوین‌شده و امروز با توجه به افزایش جمعیت و وسعت شهر این ساختار نیاز به بازنگری و تدوین مجدد دارد.

وی بابیان اینکه عملیاتی شدن پروژه‌هایی نظیر سرخاندیز و پل طبیعت شاندیز یکی از اصلی‌ترین مطالبات شهروندان این شهر به شمار می‌آیند، ابراز کرد: اجرایی و نهایی شدن این پروژه‌ها و سایر موارد مانند آزادراه مشهد به قوچان و مترو شاندیز به مشهد همواره یکی از مطالبات مردم به شماره آمده که انجام آن‌ها در توان شهرداری نبوده و نیاز ورود دولت و تخصیص بودجه دارد.
در ادامه این دیدار سالیانی گفت: طرح تفصیلی در حال حاضر معضل تمام شهرهای کشور بوده و این موضوع در دولت در حال پیگیری است.

وی ابراز کرد: با بازآفرینی شهری می‌توان جهت تخصیص اعتبار اقدام کرده و پروژه‌های در دست اجرا را به سرانجام رساند.

 

 

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد