مصوبات شورای اسلامی شهر؛ در معرض اطلاع و آگاهی عموم

مصوبات شورای اسلامی شهر؛ در معرض اطلاع و آگاهی عموم

به استناد ماده 84 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و در راستای شفاف سازی و آگاهی رسانی عمومی مصوبات شورای اسلامی شهر شاندیز از طریق نشریه آوا به اطلاع عموم خواهد رسید.

ذبیح الله عباس زاده رئیس شورای اسلامی در این زمینه عنوان داشت: نگاه جمعی شورای اسلامی شهر و تلاش همکاران در شورای اسلامی به رفع مشکلات عمومی متمرکز گشته است که این امر حوزه اجتماعی، فرهنگی، عمران و آبادانی شهر را در بر خواهد داشت. از آنجا که بسیاری این فعالیت ها نیازمند هم افزایی و همکاری شهروندان معزز می باشد سعی خواهیم نمود به صورت مرتب این موارد را به آگاهی شهروندان محترم برسانیم.

*  تصویب تأمین نیازمندی های عمومی جهت رشد و توسعه گردشگری

عباس زاده افزود: تأمین نیازمندی های خدمات عمومی برای گردشگران در جلسه مورخ 22/8 98 مطرح و یه شرح ذیل مصوب گردید: 

به استناد بند 5، 8، 9، 14 قانون تشکیلات، وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی کشور و ماده 4 آیین نامه های شهرداری ها به شهرداری شاندیز اجازه داده شد در راستای تأمین نیازهای خدمات عمومی برای گردشگران و جامعه میهمان مراکز تفریحی، اقامتی، پذیرایی و سایر سرانه های لازم را به صورت اشتراکی تعریف و تأمین نماید.

وی با توجه به ماهیت گردشگری شاندیز این اقدام را در جهت جلب و جذب گردشگر و توسعه اقتصادی شهر و ماندگاری گردشگران ارزیابی نمود.

مجید بقایی عضو شورای اسلامی شهر در این زمینه خاطر نشان داشت: شورای اسلامی شهر در حوزه های فرهنگی، ورزشی و امور خیریه برنامه هایی مصوب دانسته که من باب مثال در جلسه مورخ8/7/98 مقرر داشت تا سقف مبلغ 50 میلیون ریال جهت برگزاری مسابقات جام غدیر از سوی شهرداری پرداخت گردد. پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال به کمیته امداد جهت تهیه و تأمین اقلام مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت از دیگر مصوبات شورای اسلامی شهر است که از سوی اعضا مورد تصدیق و تاکید قرار گرفته است. تأمین هزینه اردوهای جهادی بسیج در مناطق محروم نیز در همین راستاست که مورد تصویب شورای اسلامی شهر واقع گشته است.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد