اعتماد به مدیریت بومی و همراهی شهروندان در  تحقق شهری ایده آل

اعتماد به مدیریت بومی و همراهی شهروندان در تحقق شهری ایده آل

دکتر محمد دوغائی با بیان این موضوع که دوره پنجم شورای اسلامی شهر شاندیز، دوره ظهور نظم و انضباط سازمانی در شهرداری و پیشبرد زیر ساخت های شهری برای آینده ای بهتر و رسیدن به افق پیشرو در سال های آتی است.

وی اظهار داشت: بسیاری از مباحث و مشکلات شهری امروزه به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری رفع گردیده، از جمله: آرمان تحقق بودجه در حد انتظار شهر شاندیز، جلوگیری از رانت خواری برخی از افراد که به منافع شهرداری به عناوین مختلف دست درازی می نمودند، موضوع أخذ سرانه های مورد نیاز و توجه خاص به مباحث فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، اجتماعی، بهداشتی و ... که امروز شهر در آرامش و با نگاهی والا به آینده ای روشن برای رسیدن به اهداف متعالی در حرکت می باشد.

دوغایی افزود: چهارچوب قوانین شهرداری ها برای همه یکسان و شفافیت و عمل به آن سرلوحه کار شورای اسلامی شهر و شهرداری است، البته بعضی از نارضایتی های موجود به خاطر جلوگیری از رانت خواری ها می باشد و گرنه نگاه شورای اسلامی شهر به افراد نیازمند و مستمند کما فی السابق نگاه ویژه است.

عضو شورای اسلامی دوره پنجم گفت: افرادی که شهر شاندیز را به عنوان شهر گردشگری می شناسند باید بدانند و آگاه باشند برای رسیدن به این ویژگی ضروری است؛ حق و حقوق شهروندی أخذ گردد تا به شرایط گردشگری مطلوب دست یابیم و با بهره مندی از درآمد پایدار برای رسیدن به شهری ایده آل گام برداریم.

وی در ادامه اظهار کرد: ضمن تشکر از همه شما مردم فهیم و انقلابی شهر شاندیز باز هم تأکید می نمایم شورای اسلامی دوره پنجم زیر ساخت های شهر ایده آل را رقم زده و إن شاءالله در آینده ای نه چندان دور این عملکردها با نقد منصفانه مورد نقادی قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل دارالشفاء حضرت علی اصغر(ع) شاندیز افزود: در جهت رفاه حال شهروندان و مردم شهر و بخش شاندیز در زمینه بهداشتی و درمانی، سیاست های هیئت مدیره دارلشفاء حضرت علی اصغر(ع) بر راه اندازی بخش تخصصی و خدمات رایگان به صورت ویژه همسو با نیازهای افراد نیازمند این منطقه می باشد.

ایشان در پایان ابراز امیدواری کرد: إن شاءالله در این دوره چهار ساله آرزوی دیرینه مردم شهر شاندیز در ارتباط با مجموعه سرخاندیز محقق خواهد شدکه لازمه ی تحقق آن، هم دلی، هم فکری، همراهی و اعتماد شما همشهریان گرامی به حوزه مدیریت شهری می باشد.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد