نشست مدیریت شهری شاندیز با کسبه و بازاریان خیابان امام /  در خصوص آغاز طرح پیاده رو سازی میدان ولی عصر(عج) تا میدان امام (ره)

نشست مدیریت شهری شاندیز با کسبه و بازاریان خیابان امام / در خصوص آغاز طرح پیاده رو سازی میدان ولی عصر(عج) تا میدان امام (ره)

تعدادی از کسبه و بازاریان حد فاصل میدان ولی عصر (عج) و میدان امام خمینی (ره) در جلسه ای با شهردار شاندیز به ارائه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند .

در این جلسه با توجه به اینکه کسبه نسبت به اجرای عملیات عمرانی بهسازی پیاده رو ابهامات و سوالاتی داشتند، مهندس نکاحی پس از استماع نظرات این عزیزان، با تشریح این طرح و تبیین جوانب آن بر انجام پروژه بر اساس مطالعات علمی منطبق با اقلیم و ماهیت گردشگری شهر تصریح نمود که در این فرآیند الزامات طرح جامع و تفضیلی مد نظر قرار گرفته است.

در فراز دیگری از این جلسه وی به اهمیت مشارکت و همراهی شهروندان جهت اجرای پروژه های شهری اشاره نمود و اظهار داشت: مسلماً اجرای این پروژه برای شهروندان و بازاریان مشکلاتی را در بر خواهد داشت که در همین جا از صبر و شکیبایی و همراهی شهروندان عزیز قدردانی می کنیم و از سوی دیگر اطمینان داشته باشید که این طرح با معماری و در بردارندگی ویژه خود در پایان رضایت مندی شما را در برخواهد داشت.

وی خاطرنشان ساخت: در شهری مثل شاندیز با توجه به قابلیت جذب مسافر و گردشگر و حضور زائرین بارگاه امام رضا (ع) و تأثیر مثبت بر اقتصاد شهروندان می بایست پروژه هایی که موجب زیبایی بصری شهری می شود با حمایت همه اضلاع شهر اجرایی گردد.

در ادامه دکتر شهسوار معاون شهردار به ارائه گزارش تصویری پروژه و تشریح ابعاد پیاده روسازی خیابان امام (ره) پرداخت و جزئیات طرح در دست اقدام را برای حاضرین در جلسه تشریح نمود .

 در پایان نیز صاحبی عضو شورای اسلامی شهر بر همراهی شهروندان در انجام پروژه های عمرانی شهرداری تأکید و از صبر و شکیبایی شهروندان تقدیر نمود.

 

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد